Pebeo Huile dArt 37ml Yağlı Boya Metalik Tonlar

Ürün Kodu: VT1767
%15
101,13 TL
85,96 TL
  • Ürün açıklaması
  • Yorumlar
  • Teslimat
  • Pebeo Huile d`Art Yağlı Boya, gayet ince yepyeni bir yağlıboya kuşağıdır.  Zengin ve yumuşak dokusu, her türlü tekniğe hazır olup, herbirinde tüm yaratıcılığını gösterme olanağı sağlar.

    Her şeyden önce geleneksel ürün olarak yağlıboya, çok karmaşık bir formülasyondan gelir. Pébéo ve Ulusal Foto-Koruma Merkezi, yıllardır yağlıboyanın bozulması konusunda birlikte araştırmalar yapmışlardır.

    Pébéo`nun yeni ürünü Huile d`Art, açıklı koyulu 60 çeşitten oluşan uyumlu ve dengeli bir seri sunmaktadır. Organik ve mineral boya maddeleri titizlikle seçilmiş ve sonra ışığa karşı dayanıklılığı, örtücü ve renklendirici gücü, tonunun canlılığı vb. özellikleri dikkate alınarak bilinçli bir şekilde bir araya getirilmiştir.

    Çok inceltilebilme özellikleri dolayısıyla bunlar, renge dikkat çekici bir güç ve yoğunluk katar. Yumuşak ve güçlü yapısıyla boya hamuru, çok kalın çalışmaya her türlü teknikle saydamlık kazandırır, sanatçının etkisini,olduğu gibi yansıtır. Bir renkten diğerine aralıksız geçişliliği, çok hoş ve zevkli bir uygulamaya olanak verir.

Kampanya
Renk Tonu Seçiniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.