may2024k.jpg (144 KB)
Hakkımızda

Kırtasiye, sanatsal ve hobi malzemeleri sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimin verdiği özgüvenle 2010 yılında kurulmuş olan Anka Sanatsal Kitap Kırtasiye Oyuncak Temizlik ve Gıda Ürünleri Limited Şirketi, faaliyetlerini tecrübeli ekibiyle daha kurumsal ve profesyonel bir anlayış, yenilikçi bir vizyonla devam ettirmektedir.

Anka Sanatsal Kitap Kırtasiye geniş ürün yelpazesi ile sanatsal resim ve hobi malzemelerinde her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Kadıköy'de bulunan satış mağazamızda amatör ve profesyonel sanatçıların A’dan Z’ye tüm sanatsal malzeme ve hobi malzeme ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitlilikte ürün gamıyla faaliyetine devam eden Anka Sanatsal Kitap Kırtasiye, sadece perakende satışla değil; toptan satışla da müşterilerine hizmet vermektedir. Referanslarımız arasında, birçok vakıf ve devlet üniversitesi, resmi kurumlar ve özel şirketler, Sev Okulları, Bilfen Okulları, Ted Koleji, Irmak Okulları, Eyüboğlu Koleji, Koç Lisesi, Evyap Okulları, Enka Okulları gibi özel okullar bulunmaktadır.

Anka Sanat “zengin çeşit, uygun fiyat, güleryüzlü hizmet” ilkesinden yola çıkmıştır. Çağa ayak uyduran ve bünyesinde yer alan www.ankasanat.com,  www.hobisanatavm.com,  www.okulihtiyacim.com web siteleri ve pazar yerlerindeki hesaplarıyla Türkiye'nin her yerindeki sanatçı, sanatçı adayı ve hobiseverlere; hobi, sanat ve resim malzemelerini en uygun fiyattan satma politikasını sonuna kadar sürdüren Anka Sanat'ın hedefi; sektördeki gelişmeleri takip etmeye devam ederek, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak; müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.

Saygılarımızla,

Mustafa ÖNAL
Şirket Müdürü

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.