Winsor & Newton Professional Gloss Varnish 400ml

Ürün Kodu: 35958
%15
374,96 TL
318,72 TL
 • Ürün açıklaması
 • Ödeme
 • Yorumlar
 • Teslimat
 • ​Winsor & Newton Professional Gloss Varnish 400ml

  Winsor & Newton Professional Gloss Varnish (Parlak Vernik) henüz bitirilmemiş ve kuruma sürecinde olan resimlerin (yağlı tablo) geçici olarak korunmasını sağlar ve sararmaz.
  Kalıcı vernik tabakası uygulanmadan önce, beyaz ispirto kullanılarak silinebilir.
   Winsor & Newton aerosol verniklerinizden en iyi şekilde yararlanmak ve püskürtme uçlarının tıkanmasını önlemek için, bunları nasıl kullanacağınızla ilgili ipuçlarımızı izleyin:
  Aerosolleri 15C'nin (59F) altında saklamamaya çalışın. Bu sıcaklıkta saklanmışlarsa, tekrar oda sıcaklığına gelene kadar kullanmayın. Bunun nedeni, tüm aerosollerin bir ürün ve itici gaz karışımı içermesi ve daha düşük sıcaklıklarda ürünlerin "çözeltiden çıkmak" istemesidir. Bu olursa, ya nozulu bloke edebilirler ya da damlalar halinde çıkıp eserinizin üzerine düşebilirler.
  İçeriğin homojen olmasını sağlamak için kullanmadan önce kabı her zaman kuvvetlice sallayın.
  Her zaman kabı baş aşağı tutun ve birkaç saniye püskürtün. Bu yalnızca nozülden bir itici püskürtücü gönderecek ve onu temizleyecektir.
  Nozülde biriken malzeme birikimini temizlemek için bunu her zaman kullanım sonunda da yapın.
  Kabı kısa bir süre boyunca yoğun bir şekilde kullanıyorsanız dikkatli olun, çünkü içeriğin sıcaklığı ürünün çözeltiden çıkma potansiyeli ile düşecektir. Bu, tüm aerosoller için geçerlidir, ancak büyük olasılıkla yalnızca yoğun kullanım sırasında fark edilir.
  Her zaman kutuyu neredeyse dikey olarak kullanın ve içindekilerin eserinize "kademeli” püskürterek uygulayın.
  Püskürtme yaparken, teneke kutu işten en az 25-30 cm (10-12 inç) uzakta tutulmalıdır.
  Tam kapsama sağlamak için eserinizi, bozulmasını önemsemeyeceğiniz bir desteğe monte edin ve işin uç noktalarının ötesinde yan yana püskürtün.
  Karton, kanvas, sunta veya alçı gibi gözenekli, astarsız yüzeyler için herhangi bir mat veya saten verniği kullanmadan önce ince bir tabaka parlak vernik uygulayın.

Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.