Moleskine Passion Travel Seyahat Defteri P0268

Ürün Kodu: 211190
%15
2.300,15 TL
1.955,14 TL
 • Ürün açıklaması
 • Ödeme
 • Yorumlar
 • Teslimat
 • Moleskine Passion Travel Seyahat Defteri P0268Moleskine Traveller,s Journal, hafta sonlarından hayat değiştiren seyahatlere ve aralarındaki her şeye, yaptığınız her yolculuğun kayıt öncesi ve sonrasında yapılandırılmıştır.
  Giriş sayfaları, 8 yıllık takvim ve ciddi seyahat planlamasıiçin zaman çizelgesi dahil pratik ipuçlarıve araçlarla doludur, Seyahat Anılarıve İstek Listesi bölümü size geçmiş ve gelecek tatillerini hayal etmek için bolca yer sağlar.
  20 Kısa Yolculuk ve 6 Uzun Yolculuk kaydedin, ayrılmadan önce seyahat planlarınızınot alın ve kontrol listeleri, bütçeleme ve mutlaka görülmesi gereken önerilerle organize olun. Döndüğünde, boş sayfalarıbir defter, fotoğraf, makbuz, harita ve hatıra defterine dönüştür.
  Uzakta ve uzaktaki yolculukların somut ve benzersiz bir arşivi haline gelmek üzere tasarlanan Traveller,s Journal, en sevdiğiniz seyahat anıve rehberlerinin yanındaki rafta gurur duyuyor. Seyahat hatıralarınızıkorumak için akıllıbir kutu içerisinde gelir ve seyahat etmeyi seven herkes için harika bir hediyedir.
  400 sayfa.
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.