Temmuz İndirimi

Derwent Pastel Pencils 72li Ahşap Kutu Pastel Kalem Seti

ÜRÜN KODU:P32120
%10
1.799,54 TL
1.619,59 TL
 • Ürün açıklaması
 • Ödeme
 • Yorumlar
 • Teslimat
 • Derwent Pastel Pencils 72li Ahşap Kutu Pastel Kalem Seti

  Derwent Pastel Kalemler, sert pastellerin tüm etkileyici özelliklerini bir kalem formunun rahatlığında sunar. Bu profesyonel kalitede kalemler, bireysel bir ortam olarak veya pastel işlerle birlikte detaylandırmada kullanım için idealdir.
  Derwent Pastel Kalemler, sadece en yüksek saflık ve ışık haslığı derecesini sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir. Yumuşak toz halindeki dokusu yumuşak kadifemsi bir yüzey sağlar.

  72'li Set İçeriği : Vanilla, Zinc Yellow, Process Yellow, Deep Cadmium, Saffron, Dandelion, Naples Yellow, Marigold, Burnt Orange, Spectrum Orange, Tangerine, Tomato, Cadmium Red, Raspberry, Flesh, Crimson, Maroon, Pale Pink, Coral, Magenta, Dark Fuchsia, Burgundy, Soft Violet, Violet OxideLavender, Violet, Red Violet, Dioxazine Purple, Ultramarine, Pale Ultramarine, Powder Blue, Cornflower Blue, Cerulean Blue, Cyan, Prussian Blue, Indigo, Pale Spectrum Blue, Kingfisher Blue, Cobalt Blue, Cobalt Turquoise, Forest Green, Shamrock, Pea Green, Mid Green, Green Oxide, Emerald Green, Fresh Green, May Green, Pale Olive, Ionian Green, Olive Green, Dark Olive, Sepia, Burnt Umber, Brown Earth, Raw Umber, Tan, Yelow Ochre, Chocoalte, Burnt Ochre, Burnt Carmine, Dark Sanquine, Venetian Red, Terracota, French Grey Dark, Seal, French Gray Light, Aluminium Grey, Blue Grey, Graphite Grey, Carbon Black, Titanium White

Paylaş:
100indirim.png (3 KB)
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.