Temmuz İndirimi

Caran dAche Pablo Kuru Boya Kalemi 30lu Set

ÜRÜN KODU:P32347
%10
864,00 TL
777,60 TL
 • Ürün açıklaması
 • Ödeme
 • Yorumlar
 • Teslimat
 • Caran dAche Pablo Kuru Boya Kalemi 30lu Set

  Sanatçılar ve tasarım meraklıları için Maison Caran d’Ache tarafından tasarlanan Pablo kalemleri, renk çizimleri için gerekli olan üstün kaliteyi karşılarken, Pablo markalarının hassasiyeti gerçekçi çizim için ideal olarak uygundur.
  Olağanüstü yüksek kaplama gücü sağlayan ve hiç toz oluşturmayan bir formüle dayanan kuru, 3,8 mm çaplı uçlar, 120 nüansı ile mevcut en geniş renk yelpazelerinden birini sunar. Sanatçılar, teknik tasarımcılar ve profesyonel öğretmenler, renklerin mükemmel ışık geçirmezliğinin yanı sıra mükemmel opaklığa da güvenebilirler.
  Pablo renkli kalemlerin kaplama gücü, çeşitli dokulu kağıt ve kartondan ahşap panellere kadar çok sayıda arka plan üzerinde kolay kullanım sağlar. Gölgeli, karışık ve tabakalı renkler, kalıcı kalemlerin kalın, kadifemsi dokusuyla kendilerini ifade eder.
  30'lu Set: Orange, Raw Umber, Scarlet, Purple, Violet, Ultramarine, Cobalt Blue, Grass Green, Lemon Yellow, Gray, White, Black, Yellow, Burnt Sienna, Carmine, Turquoise Blue, Malachite Green, Light Olive, Light Gray, Pale Yellow, Light Ochre, Reddish Orange, Pink, Purple Violet, Periwinkle Blue, Blue Jeans, Prussian Blue, Jade Green, Spruce Green, Bluish Pale

Paylaş:
100indirim.png (3 KB)
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.