Temmuz İndirimi

Caran dAche Luminance Permanent Color 40lı Kuru Boya Kalem Seti

ÜRÜN KODU:P32343
%10
1.536,96 TL
1.383,26 TL
 • Ürün açıklaması
 • Ödeme
 • Yorumlar
 • Teslimat
 • Caran dAche Luminance Permanent Color 40lı Kuru Boya Kalem Seti

  Caran dAche Luminance Permanent Color Kuru Boya Kalemler kurşunun kalıcılığı ve düzgünlüğünü mükemmel ışık haslığı ile birleştirir. Her ton, saflığı, yoğunluğu ve UV ışınlarına karşı direnci için seçilen ince şekilde öğütülmüş pigmentler kullanılarak formüle edilmiştir.
  Luminance Permanent Color, güçlü kaplama ve karıştırma kapasitesi, yoğun uygulamalar, harmanlama ve parlatma sağlarken; aşırı yumuşaklık, ince karıştırma ve geçişlere olanak tanır.
  40'lı Set: Anthraquinoid Pink, Black, Brown Ochre, Burnt Ochre, Burnt Ochre 10%, Burnt Sienna, Burnt Sienna 10%, Cassel Earth, Cornelian, Dark Sap Green, French Gray, Genuine Cobalt Blue, Golden Bismuth Yellow, Grass Green, Green Ochre, Lemon Yellow, Light Cobalt Blue, Malachite Green, Manganese Violet, Moss Green, Naples Ochre, Olive Yellow, Orange, Payne's Gray, Permanent Red, Perylene Brown, Phthalo Blue, Prussian Blue, Purplish Red, Raw Umber, Russet, Scarlet, Silver Gray, Slate Gray, Spring Green, Turquoise Blue, Violet, Violet Brown, White, Yellow Ochre

Paylaş:
100indirim.png (3 KB)
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.