Adet ürün
Konu Başlıkları
- Satış Sözleşmesi
- Gizlilik İlkesi
- Sanal Mağazamız
- Güvenlik
- Sıkça Sorulan Sorular
- Tüketici Hakları
- İletişim Bilgileri
- Hakkımızda
Sanal Mağazamız

 

Sektördeki deneyimlerimizin verdiği özgüvenle 6 Haziran 2010 tarihinde yeni şirketimiz olan Anka Sanatsal Kitap Kırtasiye Oyuncak Temizlik ve Gıda Ürünleri Limited Şirketi`ni kurarak, faaliyetlerimizi aynı ekiple daha kurumsal ve profesyonel bir anlayış, yepyeni bir vizyonla devam ettirme kararı aldık.

Anka Sanatsal Kitap Kırtasiye geniş ürün yelpazesi ile kitap, kırtasiye, oyuncak, sanat ve hobi malzemelerinde her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Kadıköy`de bulunan merkezimizde tüm okulların ders ve yardımcı kitapları, okul ve ofis kırtasiye ürünleri, hediyelik eşya, puzzle, maket çeşitleri, bilgisayar sarf malzemeleri satışı yapılmaktadır. 

Ayrıca satış merkezimizde amatör ve profesyonel sanatçıların A’dan Z’ye tüm sanatsal malzeme ve hobi malzeme ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etmekteyiz. İlgilenenlere her ay bu konularda ücretsiz seminerler düzenlenmektedir ( Resim ve Hobi Seminerleri, Bob Ross Resim Tekniği Seminerleri, Sanatsal Ürünleri Tanıtım Seminerleri, Anaokulu ve Orta Öğretimde kullanılan resim ve hobi malzemeleri tanıtım seminerleri). İsteğe bağlı olarak söz konusu seminerlerin kurumunuzda gerçekleştirilmesi de mümkündür.

Anka Sanatsal Kitap Kırtasiye, sadece perakende satışla değil; toptan satışla da okullara hizmet vermektedir. Referanslarımız arasında,Sev Okulları, Bilfen Okulları, Ted Koleji, Irmak Okulları, Eyüboğlu Koleji, Koç Lisesi, Evyap Okulları, Enka Okulları gibi okullar bulunmaktadır.  

Anka Sanat “zengin çeşit, uygun fiyat, güler yüzlü hizmet” ilkesinden yola çıkmıştır.

Hedefi; sektördeki gelişmeleri takip etmeye devam ederek, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak; müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.   

Eğitim ve öğretim sezonu başlangıcında özel okulların öğrenci ihtiyaçlarını oluşturan kitap ve kırtasiyelerini, okulların yaptığı listeler doğrultusunda ve okullarla yapılan sözleşmeler çerçevesinde paketleyerek toptan satışını da yapmaktayız. Bu sayede veliler,
birçok satış noktasına uğrama ve zaman kaybetme gibi birçok külfeti yaşamadan, daha ekonomik fiyatlarla sezonluk alımlarını 6-7 dakika gibi kısa bir sürede tamamlayabilmektedir.

Ayrıca bu organizasyon çerçevesinde, kuruma da yapılan anlaşma oranınca, gerçekleşen satış üzerinden bir ücret ödenmektedir. Kurumun bu bedeli stand bedeli olarak faturalandırabilmesi mümkündür.
Aynı hizmeti www.okulihtiyacim.com sitemizden online olarak da yapmaktayız.

Resmi ve özel kurumlar ile özel okul ve anaokullarının her türlü kitap, kırtasiye, resim ve hobi malzeme ihtiyaçları, ayrıca genel temizlik ve toplu tüketim ihtiyaçları konusunda size hizmete devam etmekteyiz.
 
Saygılarımızla,
 
 
Mustafa ÖNAL
Şirket Müdürü 

e-posta: monal@ankasanat.com